Enetimer hos praktiserende

Her finder du et udvalg af praktiserende med en 4-årig uddannelse til Psykoterapeut og Master Coach, som rummer de bedst egnede teknikker fra både coaching og psykoterapi, baseret på biopsykologi, og beregnet til at arbejde med personlig udvikling for ambitiøse mennesker, der ønsker øget livskvalitet både privat og i arbejdslivet.


FREDERIKSBERG

Nina Luna
Mobil: 3126 9168
Mail: mail@ninaluna.dk

GENTOFTE

Ulla Seidelin
Mobil: 2720 7072
Mail: kontakt@psykoterapiogcoaching.dk

HALSNÆS

Charlotte Nordahl Skaarup
Mobil: 5054 3908
Mail: info@cnsterapi.dk

HELLERUP

Henrik Kamstrup-Nielsen
Tlf. 2925 2266
Mail: henrik@henrikkamstrupnielsen.dk

Evy Kaarill
Mobil: 2087 9067
Mail: ek@psykoterapeutskolen.dk

HOLBÆK

Cecile de la Sencerie
Mobilnummer: 3031 2868 
Mailadresse: cecile@delasencerie.dk

KØBENHAVN K

Sofie Timmermann
Mobil: 2680 8929
Mail: psykoterapeut.sofietimmermann@gmail.com

Pernille Berg
Mobil: 3110 3960
Mail: kontakt@pernille-berg.dk

Cecilie Sloth
Mobil: 5219 9492
Mail: ceciliesloth@yahoo.dk

Berit Hessing
Mobil: 3140 1813
Mail: berit@berithessing.com

KØBENHAVN V

Jytte Ravnholt
Mobil: 2361 8648
Mail: jr@psykoterapeutskolen.dk

Michael Nilsson
Mobil: 2227 3597
Mail: mn@psykoterapeutskolen.dk

KØBENHAVN Ø

Tilde Hindsgavl
Mobil: 9388 6488
Mail: psykoterapeutenkbh@gmail.com

Kamilla Stilling
Mobil: 4099 4689
Mail: info@kamillastilling.com

Mads Sebbelov
Mobil: 4081 8582
Mail: kontakt@msebbelov.dk

Vivian Eghoff
Mobil: 42537700
Mail: info@vivianeghoff.dk

NÆSTVED

Tine Malmros
Mobil: 60709061
Mail: tm@coachingogterapi.dk

Malene Boysen
Mobil: 2971 2212
Mail: mbpsykoterapi@gmail.com

SOLRØD

Anette Dahl Høm
Mobil: 4053 2052
Mail: anette@sydkysten-psykoterapi.dk

SØBORG

Lene Fogtmann
Mobil: 4055 4920
Mail: lene@lfogtmann.dk

VALBY

Amalie Mathiassen
Mobilnummer: 6025 3416 
Mailadresse: amaliemathiassen@gmail.com

Cecile de la Sencerie
Mobilnummer: 3031 2868 
Mailadresse: cecile@delasencerie.dk

Henriette Malling
Mobilnummer: 2284 6444
Mailadresse: mallingpsykoterapi@gmail.com

Jesper Pedersen
Mobil: 5382 6153
Mail: mail@jp-terapi.dk

Helene Mau
Mobil: 3048 2372
Mail: info@maucoaching.dk